Bünyesinde barındırdığı markalar ve ürünlerle her zaman farklı olmayı başaran Shopi go geçtiğimiz hafta çok sıcak bir ev sahipliğinde bizleri ağırladı.. Dress code’umuz siyah-beyazdı ve farklı sürprizler bizlerle oldu. Shopi go summer sale gathering etkinliğinde blogger arkadaşlarımızla sohbet eşliğinde ürünleri inceledik ve “must have” parçalarımızı belirledik. Ve size güzel bir haber: 7 Temmuz Pazartesi günü başlayan Shopi go indirimi  devam ediyor. Gerçekten kaçırmamanız gereken ürünler var. Yaz tatiline çıkmadan www.shopigo.com adresini ya da Nişantaşı’ndaki Shopi go The Loft showroomu ziyaret edin derim. Sizi yaz boyu farklı kılacak harika parçalar bir tık uzağınızda.

asenasaribatur (17)

asenasaribatur (16) asenasaribatur (13) asenasaribatur (18) asenasaribatur (27) asenasaribatur (24) asenasaribatur (25) asenasaribatur (29) asenasaribatur (32) asenasaribatur (33)

asenasaribatur (10)asenasaribatur (34) asenasaribatur (36) asenasaribatur (38) asenasaribatur (40) asenasaribatur (43) asenasaribatur (9) asenasaribatur (8) asenasaribatur (45) asenasaribatur (1) asenasaribatur (46)

Photos by Hande Yıldırım

Gömlek: Mango

Etek: Topshop

Çanta: Patrizia Pepe

Ayakkabı: Alexander Mcqueen

Güneş Gözlüğü: Robert La Roche

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yap

Your email address will not be published. Gerekli alanlar *