Chakra, yumuşacık havlu ve bornozları içinde kendimi şık bir tuvalet giymişçesine iyi hissettiren bir marka. Ama artık çok daha fazlası…

2017-18 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na, yaşam alanlarını güzelleştirmek üzere özenle hazırlanan yepyeni bir konsept ile giriş yapıyor. Markanın yeni konsepti Chakra Lifestyle, banyo ve yatak odasından sonra evin diğer bölümlerine de yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

Havlu, bornoz ve ev tekstilinde bambunun saflığını evlere taşıyan Chakra, Lifestyle konseptiyle sofra ürünleri, dekoratif aksesuar ve özel tasarım mobilyalar ile  tüm yaşam alanlarına eşlik etmeyi amaçlıyor. Daha büyük mağazalarda daha fazla ürün kategorisine yer verilen Chakra Lifestyle konsepti aynı zamanda, her zevke hitap eden Sofistike, Simple Life ve Artizan olmak üzere 3 farklı koleksiyonu içeriyor.

Hayatın içinden, modadan ve trendlerden ilham alan koleksiyonları ile yaratıcılığı ön planda tutan Chakra, tüketicisine mağazalarında sunacağı kişiye özel deneyim alanlarıyla fark yaratıyor. Dekoratif objelerin kişiselleştirilebildiği Monogram ve Gift bölümünde, seçilen ürünlere özel isim, yazı veya motifle nakış işlemesi imkanı sunuluyor. Ürünlerin kişiye özel hale getirilebildiği Chakra deneyim alanları sayesinde, artık herkesin Chakra’sı kendisine özel olabiliyor.

Canlı çiçek bölümünde de geniş bir yelpaze sunan marka, bu alanda Vesaire atölye ile işbirliği gerçekleştirmiş ve ne de güzel yapmış!

Bebek ve çocuk bölümü de büyüleyici! Hem ürün kalitesi hem de tasarımı anlamında tatmin eden, gönül rahatlığıyla çocuklar için alışveriş imkanı sunuyor.

Ayrıca bu zamana kadar var olan ev kozmetiğine bir de kişisel kozmetik bölümü eklenmiş. Oldukça geniş bir yelpazede ve tamamen doğal içerikte ürünler yer alıyor bu bölümde. Ben çok beğendim! Kullanıp yorumlarımı paylaşıyor olacağım sizinle…

Keyifle, ferahlık içinde bir alışveriş için bu yeni konseptle açılan Göktürk ve Acar Blu Chakra mağazalarını ziyaret edin derim!

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (1)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (3)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (4)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (92)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (33)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (21)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (43)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (45)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (49)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (47)
Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (58)

Chakra Life Style_Acarblu Maßaza Foto (80)

Chakra Acar Blu mağazası

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yap

Your email address will not be published. Gerekli alanlar *