Fiat500’e olan aşkımı beni takip edenler bilir. Tutkulu bir ilişki içerisindeyiz zira:) En son Milano Erkek Moda Haftası’nda bir günü birlikte geçirmiştik ve ona olan hayranlığım aşka dönüşmüştü. Takvimler de Şubat’ı gösterirken, benim için şanslı bir yıl olacağını anlamıştım. Öyle ki hayatımın aşkını bulmuş gibiydim 14 Şubat’ta. O günden bu yana, güzel anılar da biriktirmeye başladık. Milano’dan Paris’e uzanan moda haftası maratonumun en keyifli tarafı, Milano’da 500 ile geçirdiğim dakikalardı. Moda dünyasının Milano’da olduğu, trafiğin, taksi bulmanın imkansız olduğu defile maratonunun üstesinden, ancak onunla gelebilirdim. Öyle de oldu… Armani defilesi, Bulgari sunumu, Maria Grazia Severi daveti, Prada basın toplantısı ile geçen güneşli bir günde, İtalya’nın dar sokakları, enerji veren müzikleri eşliğinde, kıyafetime müthiş uyumlu Fiat500’ümle çok keyifli bir gün geçirdim. Park yeri bulmak ve park etmek de hiç olmadığı kadar kolaydı… Kendi küçük kalbi büyük Fiat500, hayatımı kolaylaştırmak ve gün be gün aşkımı arttırmak konusunda oldukça başarılı.

Milano’da bana yol arkadaşı olmak ve stilimi tamamlamak görevlerinin bir kez daha kusursuz şekilde üstesinden gelen 500’ümle İstanbul’a döner dönmez harika bir Pazar günü geçirdik. Trafik, mesafeler, yollar sorun olmadan, müzik eşliğinde, doğayı da hikayemize dahil ederek kilometreler kat ettik. Siz önce Milano macerasını özetleyen fotoğraflara bakın, ardından o enfes Pazar gününü anlatan videoyu sizlerle paylaşıyor olacağım.
Sonra mı? Sonrası için takipte kalın. Birlikte keyif, stil dolu; İtalya’dan İstanbul’a uzanan serüvenimiz devam edecek. 500’lü günlere:)

You May Also Like